Webshopeigenaren staat een grote verandering te wachten. De BTW regeling omtrent e-commerce wordt met ingang van 1 juli 2021 gewijzigd en deze wijzigingen kunnen gevolgen hebben voor iedereen die actief is in de online business, iedereen die goederen levert of digitale diensten verricht aan consumenten in andere landen. De BTW wijzigingen kunnen ook gevolgen hebben voor BTW ondernemers die dropshippen. Het is van belang u vooraf goed te verdiepen in deze BTW wijzigingen omdat de nieuwe wijzigingen niet eenvoudig zijn. Tijdens het webinar BTW en de nieuwe e-commerce regelgeving per 1 juli 2021 bespreken we veel praktijkvoorbeelden en bent u in één middag op de hoogte van de nieuwste BTW ontwikkelingen. U heeft de mogelijkheid tot directe interactie met BTW adviseur Carola van Vilsteren en de andere deelnemers.
-
Wanneer is er sprake van een levering of e-commerce dienst?
-
BTW regeling afstandsverkopen
-
BTW registratie in het buitenland
-
BTW en de nieuwe e-commerce regelgeving per 1 juli 2021
-
BTW en keuze One-Stop-Shop-systeem (OSS)
-
BTW en invoerregeling I-OSS
-
BTW en platforms
-
BTW en invoerrechten op aankopen buiten de Europese Unie
-
BTW en dropshipping
-
BTW valkuilen en praktische tips
Uw eigen BTW vraagstukken staan centraal. Het is mogelijk om voorafgaand aan het webinar zelf onderwerpen aan te dragen zodat deze besproken zullen worden.
Bij aanmelding voor dit webinar kunt u ook kiezen voor het ontvangen van een deelnemerscertificaat, ten behoeve van uw jaarlijkse PE-punten. U kunt dit aangeven bij het invullen van uw gegevens in het formulier. De kosten voor een deelnemerscertificaat bedragen € 5,- exclusief BTW.
Heeft u door de BTW drukte geen tijd om bovenstaand webinar te volgen? Dan heeft u de mogelijkheid om het webinar terug te kijken op een door uw gewenst tijdstip. Aanmelden voor het terugkijk webinar kan hier.